Vtip z kategorie Alkohol
 • Alkohol

  V Rusku. Dva pohřební zřízenci vezou rakev,jsou úplně namol, takže nezatloukli víko rakve, nezavřeli dveře od auta... Auto najede na výmol a nebožtík vypadne na silnici.
  Za pohřebákem jedou v autě dva chlapi z práce, taky už dost nametení. Auto jim poskočí, jdou se podívat a on tam přejetý chodec. "No, to je teda průšvih, co budeme dělat?" "Hodíme ho tady kousek do lomu."
  Ráno jde střelmistr do práce, přihne si vodky a rovnou střílí, ani nezapne sirénu. Za chvíli přiběhne dělník a volá: "To je průšvih, my jsme nezahoukali a byl tam nějaký turista, co budeme dělat?"
  "No, hodíme ho do řeky."
  Na břehu loví dva mužici ryby - granátem. Vypijí si vodku na kuráž, odjistí, hodí a vlny vyplaví na břeh chlapa. "No, to je průšvih, on tam byl plavec." A jak nad ním dumají, přijedou milicionáři - mírně pod parou.
  "Co tady soudruzi děláte?"
  "Ale, jen tak pozorujeme řeku a najednou koukáme, topí se tam nějaký soudruh, tak ho tady Vasil s nasazením vlastního života vytáhl a akorát jste přijeli. Ten soudruh asi bude potřebovat lékaře."
  Milicionáři naloží chlapa a vezou ho do nemocnice. Primář je vytržen ze svého rozjímání u lahve, když mu přivezou toho chudáka. Zeptá se, kde k němu přišli.
  Milicionář se chvástá: "Ale tady soudruh se topil a my jsme pro něj skočili, a tak Vám ho vezeme." Primář převezme utopence a odveze si ho. Pak kouká a milicionáři pořád sedí, ale on už se vidí zpátky u lahve.
  Tak k nim jde a říká: "Soudruzi, můžete klidně jet, ještě resuscitujeme, ale už teď vám můžu říct, že jste mu zachránili život."