Mumble icon Mumble Online 7/256
Náhodná anketa

Jakou máte verzi Windows?

Windows XP

13%

Windows Vista

4%

Windows 7

26%

Windows 8

3%

Windows 8.1

1%

Windows 10

50%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Počítače
Počítače Top

"Ptá se syn Billa Gatese: "Tati, chci vyzkoušet sex, co mám dělat?" "No synu, vezmeš si z mé garáže to největší auto, oblečeš si nejlepší oblek, vezmeš dívku do nejdražší restaurace ve městě, po večeři si najmeš v parku kočár s koňmi a vezmeš jí na okruh okolo jezera, cestou koupíš největší kytici květin jakou seženeš a na konec objednáš v hotelu Plaza prezidentský apartmán a tam se ti dívka podvolí..." "Ale tati!!! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky, čtení poezie za měsíčního svitu??" "Synku, to si vymysleli linuxáci, aby mohli souložit zadarmo!"

Počítače Top

"Mami, podívej - programátoři!" "Ale kdepak synku, to jsou přeci opice!" "Aha, a já myslel, že to jsou programátoři: neumytí, střapatí, mozoly na zadku..."

Počítače Top

Ve tři hodiny v noci se ona potichoučku vkradla do sousední místnosti. Kladivem rozbila 19-palcový monitor, CéDéčka polila lepidlem, "bednu" počítače vyhodila oknem a tiskárnu utopila ve vaně. Potom se vrátila do ložnice, do teplé postele a přitiskla se s láskou k boku svého nic netušícího spícího manžela, o kterém byla přesvědčená, že už teď veškerý volný čas bude věnovat jejich lásce. Do konce života jí zbývaly ještě čtyři hodiny...

Počítače

Chlap pracuje na PC a vyskočí mu tam text: Program internet Explorer přestal pracovat. Chlápek řekne: "To je divné, podle mě nikdy nepracoval."

Počítače

Programátor vyplňuje dotazník: věk: 25 výška: 185 barva očí: #4040FF

Počítače

HÁDAJÍ SE: Wikipedia: "Já VÍM všechno!" Google: "já NAJDU všechno!" Facebook: "Já ZNÁM VŠECHNY!" Internet: "Beze mě jste všichni namydlení!" Elektřina: "A tak se uklidníme, jo?!"

Počítače

Baví se mladík s kamošem grafikem… „Tak jsem sbalil krásnou holku – představ si, 90/60/90!” „No nekecej!!! …Tmavě fialovou?”

Počítače

Víte, proč je Bill Gates nejbohatší člověk na světě? Protože za chyby se platí.

Počítače

Bill Gates zemře a ocitne se u Svatého Petra. "Nevíme co s tebou, poprvé se Svatý soud neshodl, polovina soudců volila pro věčné zatracení, polovina pro ráj. Rozhodli jsme nechat tě vybrat." Bill jako dobrý manager nechce kupovat zajíce v pytli. "Souhlasím, ale chci se podívat, co vlastně to peklo a nebe je, vyberu si potom." Bill se se svatým Petrem ocitnou v pekle. Bill nevěří svým očím. Překrásné dívky, polehávají na výstavní pláži na břehu tyrkysového moře, slunce praží, dívkám svítí v očích nezbedné myšlenky. Bill na to: "No tohle jsem opravdu neočekával... tak teď rychle ještě ten ráj." Bill se ocitne na špinavém bulváru, vedle oprýskaných a šedých paneláků. Někde vzadu jsou slyšet výstřely a nedaleko se povaluje jakýsi pobuda. Bill se rychle rozhlédne po té apokalyptické krajině a bez váhání řekne: "Ne ne... už jsem si vybral, chci do pekla!" A stane se. Po nějaké době provází Svatý Petr nějakou státní návštěvu a padne v pekle na Billa Gatese. Ten je upoután řetězy na skálu, čerti do něj píchají vidlemi, lijí mu do uší vařící síru a nutí jíst horká jablka. Úpící Bill spatří svatého Petra a volá na něj: "Ale Svatý Petře, já si vybral jiné peklo, ne tuhle hrůzu! Já chci do toho pekla, co jste mi ukazoval!" "To nejde", odvětí dobromyslně Svatý Petr, "to byla jen nefunkční demoverze."

Počítače

Agent pohlédl z okna. Když zjistil, že je situace nebezpečná, zmáčkl ALT+F4 a okno zavřel.

Počítače

Zdena říká:"Jirko, běž uložit děti do postele." A z ložnice se ozve:"A mám ty děti uložit, nebo uložit jako?"

Počítače

Co se stane, když Windows 98 pošlete na měsíc? Budou padat šestkrát pomaleji.

Info
Počasí
Úterý, 23.10, svátek má Teodor

9.0°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Blondýnky

Víte proč má blondýnka na břiše brýle? Protože zjistila, že má slepé střevo.

Ostatní

Co vznikne spojením světlušky a stonožky? Lampiónový průvod.

Hádanky

Co musíte udělat, když znásilníte hluchoněmou? Zlámat jí ruce, aby to nevykecala.