Mumble icon Mumble Online 2/256
Náhodná anketa

Jakou máte verzi Windows?

Windows XP

11%

Windows Vista

5%

Windows 7

30%

Windows 8

1%

Windows 8.1

1%

Windows 10

49%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Politici
Politici

Víte, jaký je rozdíl mezi politiky a holuby? Žádný, všechno podělají a střílet se nesmí.

Politici

"Který z kandidátů se vám líbí?" "Žádný, utěšuje mne však, že zvolen může být jen jeden."

Politici

Potkají se dva profesoři: "Kolego, víte o tom, že se bude měnit definice nekonečna?" "Skutečně? A jak bude znít ta nová?" "Nekonečno je doba, kterou potřebuje český politik na to, aby pochopil, že má odstoupit."

Politici

"Slyšel jsem, že čeští poslanci nejsou vůbec nafoukaní." "Ani se není co divit, vždyť při každé autonehodě odmítají foukat do balónku."

Politici

Nové heslo zní: "Ať žije vláda-ale za svoje!"

Politici

Víte, kdo jsou dva nejúspěšnější státníci v řeckých dějinách? Tím prvním byl Alexandr Veliký. Před více než dvěma tisíci lety donutil velkou část Asie, aby pro něj vybírala peníze a platila jeho vládnutí.Tím druhým je Alexis Tsipras. Ten nedávno dokázal totéž s Evropou.

Politici

Pozvou premiéra na zkoušku nového letadla. Za letu premiér řekne pilotovi: "Prosím, šetřete mě, já jsem ještě nikdy neletěl." Po chvilce pilot udělá první manévr a premiér na to: "To jsem čekal." Za chvilku pilot dělá druhý manévr a premiér: "To jsem taky čekal." Poté pilot udělá vývrtku a premiér: "Tak to jsem nečekal." Když přistanou, tak se pilot ptá premiéra: "Jak to, že jste to čekal?" Premiér odpoví: "To, že jsem se po prvním manévru počural, to jsem čekal, to že jsem se po druhém manévru pokakal, to jsem taky čekal, ale to, že se mi to po třetím manévru všechno nalije do helmy, tak to jsem nečekal."

Politici

Pan premiér Nečas letí s ministrem financí, panem Kalouskem, nad Českou republikou. Po chvíli pan Kalousek říká: "Já vyhodím z letadla deset tisícovek, ať má alespoň deset lidí radost." Premiér říká: "Já vyhodím dvacet tisícovek, ať má alespoň dvacet lidí radost." Potom se na ně otočí pilot a říká: "A já vás vyhodím oba a budou mít radost všichni."

Politici

Paroubek jde do nebe. Zaklepe na nebeskou bránu, otevře svatý Petr: "Jéé, pan Paroubek! Pane Paroubek, máte dvě možnosti, buď tady zůstat nebo se můžete dojít podívat do pekla, a je jen na vás, co si vyberete." Paroubek se podívá za sv. Petra, poletují tam andělíčci, příjemná hudba, všichni jsou na sebe hodní, nikde žádný alkohol. "No, já bych se podíval ještě rád do toho pekla, abych byl informovaný." Zabouchá na pekelnou bránu, otevře mu čertice: "Jéé, pan Paroubek, pojďte dál." Všude jídlo, pití, krásné holky, hudba, pohoda, zkrátka večííírek. Paroubek letí zpátky do nebe, omluví se svatému Petrovi a že by raději do toho pekla. Vrátí se do pekla zabouchá na bránu, v tom vyletí čerti, chopí se ho a šup s ním do kotle a začnou topit. Paroubek nadzvedne poklici a říká: "Jak to, dyť tady před chvílí bylo veselo, tancovalo se, jedlo, chlastalo, holka na každém rohu, co to je?!" A čert mu povídá: "No jo, to jo, to jsme ale měli zrovna předvolební kampaň!"

Politici

"Ať žije vláda! Ale za svoje."

Politici

Za války v Íráku přijde do Bílého domu zpráva: "Několik našich raket zasáhlo omylem území Turecka, obyvatelé jsou pobouřeni." George zakroutí hlavou a povídá: "Hm, to je neuvěřitelný, kam všude se nám ty teroristi rozlezli, krom toho jsem nevěděl, že naše rakety doletí až do Afriky."

Politici

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky. Kdo řekl: "Dejte mi svobodu nebo mě zabte?"" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry, 1775, ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: "Stát je národ a národ nesmí zhynout?" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln, 1863, ve Washingtonu." Učitelka se podívá na žáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi p*del, zas*aný Japončíku!" "Kdo to řekl?" Zvolá učitelka. Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "Generál McArthur, 1942 v Guadalcanalu, a Lee Iacocca, 1982, při valné hromadě firmy Chrysler."" Třída je zcela zticha, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush senior japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio, 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka prohlásí: "Bill Clinton Monice Levinské, 1997, ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada s*aček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při Velké ceně motocyklů v Brazilii, 2002." Třída zcela propadne hysterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Ku*va, takový bordel jsem ještě neviděl!!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministru financí při předložení státního rozpočtu, Praha, 2003."

Info
Počasí
Sobota, 21.7, svátek má Vítězslav

20.0°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Manželství

"Právě jsem se vrátila ze salónu krásy!" "A co? Měli zavřeno?"

Sex

Dostavte se na kontrolu vápníku, máte ho nedostatek! Už rok vám píchám starou a parohy vám stále nerostou!

Blondýnky

Víte, proč blondýnka zavírá oči před zrcadlem? Protože chce vidět, jak vypadá, když spí.