Mumble icon Mumble Online 6/256
Náhodná anketa

Jaký preferujete operační systém?

Linux

22%

MacOS

4%

Windows

70%

Jiné

2%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Právníci
Právníci Top

Právník zaparkuje svůj úplně nový Mercedes 600 SEL přímo před kanceláří. Vtom, jak vystupuje, okolojedoucí kamión odtrhne celé dveře na řidičově straně. Rozčílený právník křičí: "Můj nový mercedes! Už nikdy nebude jak předtím! Ty sviňě jedna kamionistická!" Řidič kamiónu sa jen znechuceně vykloní a říká: "Vy právnici jste takoví nechutní materialističtí blbci, že to ani není možné! Mercedesu si všimnete, ale že vám chybí polovina levé ruky, to vás netrápí, že?" "Do p*dele! Kde mám rolexky?"

Právníci

Co jsou tři nejčastější otázky právníka? 1. Kolik máte peněz? 2. Kde můžete sehnat více? 3. Máte něco, co by se dalo prodat?

Právníci

Zkušený právník prohraje spor s obžalovaným z loupeže. Jeho klient se k němu otočí a říká: "A co teď?" "Ty půjdeš teď do vězení, a já jdu na oběd."

Právníci

Potkají se dva právníci. "Zdravím, nestudovali jsme spolu v Plzni?" "To těžko, já odtud mám akorát titul."

Právníci

Porota je skupina lidí vybraných proto, aby rozhodli, kdo si najal lepšího právníka.

Právníci

Přijde advokát k vězni, kterého se už dlouhé roky snaží dostat z cely smrti, a povídá mu: "Tak mám pro vás sice jednu špatnou, ale hlavně jednu dobrou zprávu!" "Zase jsme to projeli, že jo?" opáčí rezignovaně vězeň. "No, to sice ano," usmívá se advokát, "ale to je právě ta špatná zpráva. Zato ta dobrá je, že za necelých pět minut konečně nastupuju dovolenou!"

Právníci

Stojí biolog, fyzik a matematik pred barákem, když do něj vejdou dva lidi. Po nějaké době vyjdou tři. Biolog komentuje: "To je jasný, rozmnožili se." Fyzik odporuje: "Kdepak, to je chyba v měření!" A matematik povídá: "Ne ne vážení kolegové, teď tam vejde ještě jeden a nebude tam nikdo!"

Právníci

Archimedes, Pascal a Newton hrají na schovávanou. Archimedes piká. Pascal se rozhlédne a hbitě se schová do křoví. Newton vezme klacek, do hlíny vyškrábne čtverec metr na metr a postaví se do něj. Nijak se neschovává. Archimedes dopiká, rozhlíží se kolem sebe. Samozřejmě, že ihned vidí Newtona a volá: "Deset dvacet Newton!" Newton v klidu řekne: "Tak to teda pěkný hovno! 1 Newton na metr čtvereční je přece Pascal!"

Právníci

Doktor říká ženské, že má neobvyklou a těžkou nemoc a že jí zbývá jen půl roku života. Ona se ptá: "A dá se s tím něco dělat?" "Vezměte si právníka. Bude to nejdelších šest měsíců ve vašem životě."

Právníci

Neschopný právník může zdržet případ několik let. Schopný právník může zdržet případ i déle.

Právníci

Dva právníci se vydali na dovolenou do africké buše. Jednou si dali odpočinek pod velkým stromem. Byli probuzeni zařváním velkého lva, který si je se zjevným zájmem prohlížel. Bylo jasné, že k puškám v autě nemají šanci to stihnout. Jeden z nich se najednou začal zouvat. Druhý se ptá, proč a první odpovídá: "No, bez nich dokážu běhat rychleji." "Není to jedno? Ať budeš jak chceš rychlý, nikdy neutečeš lvovi." "Nemusím být rychlejší, než lev. Stačí být rychlejší, než ty."

Právníci

Jednoho dne v právnické firmě: "Poslyš, ty dneska opravdu vypadáš zle." "Jo, probudil jsem se se šílenou bolestí hlavy a ať dělám, co dělám, nemůžu se jí zbavit." "Víš, co dělám já, když mě takhle bolí hlava? Na pár hodin zmizím z práce, sjedu domů a několik hodin se miluju se svojí ženou. Vždycky to pomůže." Potkali se později odpoledne: "Víš, že vypadáš daleko líp, než ráno?" "Jo, poradil jsi mi bezvadně. A musím říct, že máš vkusně zařízený barák."

Info
Počasí
Úterý, 23.10, svátek má Teodor

10.0°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Náboženství

V kostele při přijímání: "To není keks, ale Boží tělo, to si nemůžeš odnést domů pro psa."

Sex

Inzerát: Vyměním ojetého Pionýra za neojetou pionýrku.

Černý humor

"V pátek jdu dědečkovi na pohřeb." "A co se mu stalo?" "Umřel!"