Mumble icon Mumble Online 0/256
Náhodná anketa

Jakou máte značku procesoru?

Intel

63%

AMD

36%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Hospoda
Hospoda Top

Napsáno v jedné hospodě: "Nelekejte se naší kávy ... i vy jednou budete slabí a studení!"

Hospoda

V pivnici se ptá host šéfa. "Co je to tu za divný zápach?" "Čerstvý vzduch, pane, větráme."

Hospoda

"Dnes se mi zdál nádherný sen..." "Copak, stařečku?" "Nepustili mne do hospody, protože jsem neměl doklad, že je mi osmnáct let."

Hospoda

"Haló, pane vrchní, ten řízek, co jste mi donesl, je cítit rumem!" volá muž. Číšník odstoupí dva kroky od stolu a praví: "A teď?"

Hospoda

Jde bezdomovec okolo restaurace a vidí krásně kouřící polévku. Nikdo okolo nesedí, tak si přisedne a začne ji s chutí jíst. Když je na dně talíře, uvidí housenku, tak to všechno zase vyzvrací zpátky. Když to pán vedle něj uvidí, tak říká: "Taky jste ji našel??"

Hospoda

Šedesátá léta, SSSR, Moskva. Cizinec se v centru města ptá místního občana: "Prosím vás, kde je tu nejbližší restaurace, kde se dá dobře najíst?" "V Helsinkách..." odpovídá místní znalec.

Hospoda

"Pane vrchní, proč pořád nosíte u sebe tu stříbrnou lžičku?" "Víte, u nás platí heslo Hygiena nade vše, tak když má host třeba v polévce mouchu, vezmu lžičku a mouchu vyndám." "Dobře, ale proč vám kouká ten provázek z poklopce?" "Když jdu na záchod - Hygiena nade vše - zatáhnu za provázek, tak si ho vyndám a vyčurám se." "Dobrá, ale jak ho potom dáte zpátky?" "Hygiena nade vše - vezmu lžičku a zastrčím ho zpátky..."

Hospoda

To se takhle potkají dva: "Kam jdeš?" "Ale, kam bych šel, do hospody." "Zase jsi mě ukecal, tak jdeme."

Hospoda

Chlap vykládá v hospodě, že má neobyčejně vzácného jezevčíka. Jeho cena se podle něj pohybuje kolem půl miliónu korun. Kumpáni mu moc nevěří: "Tak ho zkus za ty prachy prodat! Když se ti to podaří, máš u nás týden pití zadarmo." Za pár dní majitel psa přijde, že jezevčíka skutečně za půl miliónu korun prodal. "Fakt jsi dostal půl miliónu? Ukaž!" dorážejí chlapi. "Já za něj nedostal hotový peníze," připouští prodejce... ..."ale dvě kočky po čtvrt miliónu."

Hospoda

Vrchní přinese hostovi jídlo. Host: "Pane vrchní, to jídlo smrdí." Vrchní udělá dva kroky zpátky a říká: "Ještě?"

Hospoda

První Čech vyrazí z bodu A rychlostí 50 km/hod do bodu B. Druhý Čech vyrazí z bodu B rychlostí 75 km/hod do bodu A. Kde se potkají? Odpověď: V hospodě.

Hospoda

Číšník počítá útratu: "Gulášovka 9.20, dva rohlíčky 3.50, když to půjde 7.30..." "Prosím vás, co bylo to poslední?" "Tak to nejde, dva rohlíčky..."

Info
Počasí
Sobota, 17.3, svátek má Vlastimil

-2.5°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Ženy

Víte, co se stane chlapovi, když mu odoperují půl mozku? Dostane menstruaci.

Tchýně

Víte, jak vzniklo slovo tchýně? Tchoř a svině.

Blondýnky

Co dělají blondýnky jako předehru? Sundají si spodní prádlo.