Mumble icon Mumble Online 2/256
Náhodná anketa

Jaký preferujete operační systém?

Linux

25%

MacOS

5%

Windows

67%

Jiné

2%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Sex
Sex Top

Pepíček ten den lezl tatínkovi na nervy čím dál víc. Odpolední společnost u pokeru byla neustále vyrušována dotazy, žádostmi a prosbami. Tatínek zkoušel všechno - posadit Pepíčka k televizi, počítači, úkolům, zmrzlině, ale chlapec byl každou chvíli zpátky. Dva z hráčů už tatínkovi řekli, že je to nebaví a jestli s tím něco neudělá, půjdou domů. V tu chvíli se zvedl zbylý hráč - Pepíčkův strýček. Vzal chlapce za ruku, odvedl jej a vrátil se bez něj. Po zbytek odpoledne se společnost věnovala kartám naprosto nerušeně. Když hosté odcházeli, tatínek se ptá strýčka: "Hele, brácho, cos mu řekl? Cos s ním proved, že celé odpoledne ani nepípnul?" "Co by, naučil jsem ho onanovat."

Sex Top

V městečku na starém západě se rozhodnou zvolit šerifa. Vyberou tři kandidáty a zadají jim 3 úkoly. 1)Vypít sklenku whisky 2)Zabít medvědici 3)Znásilnit indiánku První horký kandidát vypadává hned v prvním kole. Lokne si whisky a švihne sebou. Druhý už je na tom líp, vypije skleničku a jde na medvědici. Avšak je neúspěšný a medvědice jej dostane. Poslední kandidát je takový stařík a nikdo už nevěří. Ale! Děda vypije flašku whisky a namíří si to do jeskyně. Ozývá se řev, křik, celá jeskyně se otřásá. Stařík vyjde, opráší se a říká: "Tak kde je ta indiánka, co ji mám zabít?"

Sex Top

Pochodují spermie. V tom se první z nich zastaví, zvedne ruku a říká: "Stop! Jsme v prdeli..."

Sex Top

Přijde pán k lékaři s vředem na přirození a lékař mu říká: "Není to až zas tak vážné, stačí, když si budete každý den koupat přirození ve smetaně." Přijde pán domů, naleje smetanu do umyvadla a máchá. Tu nečekaně vstoupí jeho dcera a strašně se podivuje. "Tos ještě nikdy neviděla mužské přirození?" "Viděla, ale ještě nikdy jsem neviděla, jak se to plní!"

Sex Top

Promlouvá otec do duše synovi: "A až budeš na tý vojně, ne aby ses zaplet s nějakou ženskou. Víš, jaké tam jsou. Nakazí tebe, ty nakazíš svou holku, ta zase mě, já tvou matku a víš jaká tvoje matka je - ta nakazí celou vesnici!"

Sex Top

Za jak dlouho blondýna vykouří Spartu? Za hodinu i s brankářem.

Sex Top

Přijde chlap k doktorce, že mu nestojí. Doktorka povídá: "Tak si lehněte, podíváme se na to." Chlap zalehne a po chvíli doktorka rozhořčeně povídá: "Ale vždyť vám stojí!" "No jo no, stojí, ale nestříká!!" Doktorka tedy zacne honit a za chvíli naštvaně povídá: "Chlape, stojí vám, stříká vám, co byste ještě chtěl?!" "Ještě pusinku, paní doktorko..."

Sex

Jaký je rozdíl mezi notorikem a nekrofilním pedofilem? Oba mají rádi studenou dvanáctku.

Sex

Jedno varle říká druhému: "Jde ženská." "Jak to víš?" "Šéf se zvedl."

Sex

"Dědo, co máte radši: soulož a nebo vánoce?" "No, soulož ale vánoce jsou častěji."

Sex

Víte, co dělá úplně nahá blondýnka v zimě? Čeká na ledové jazyky.

Sex

Co dělá chlap, který sní jen 1/2 viagry? Chodí po bytě a jen tak popichuje.

Info
Počasí
Sobota, 21.7, svátek má Vítězslav

20.0°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Alkohol

Jaký je rozdíl mezi šachistou a alkoholikem? Žadný. Oba jsou většinou v jiném světě a občas na tahu.

Tchýně

Ve dne to štěká a v noci to spí ve sklenici - co to je? Tchýnina protéza...

Ženy

"Maminko, případám vám pěkná?" "Nám ano dcerko, ale ostatním - nevím, nevím."