Mumble icon Mumble Online 5/256
Náhodná anketa

Líbí se vám nový web?

Ano, perfektní

63%

Ano, ale něco mi tu chybí

13%

Nelíbí se mi

8%

Hnusí se mi

13%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Smrt
Smrt

"Víš co bych rád věděl, kamaráde?" "Co?" "Kde umřu." "A proč?" "Já bych tam nešel..."

Smrt

Leží 40-ti letá žena na operačním sále a najednou před sebou uvidí Boha. Zeptá se ho, jestli tu operaci přežije a on na to,že bude žít ještě dalších 40 let. Po operaci toho žena hned využije a zaplatí si plastiku obličeje, zadku a celého těla. Po všech plastikách vyjde z nemocnice ven a zajede ji auto. V nebi vyčte Bohovi:"Slíbil jsi mi, že budu žít ještě 40 let." Bůh vyděšeně odpoví:"Jo, to jsi ty, já tě nepoznal."

Smrt

Klepe smrtka na dveře bytu a říká: "Dobrý den, odčítání lidu."

Smrt

Přijde kostlivec do baru a říká : "Pivo a hadr."

Smrt

"Kukačko, kukačko, zakukej mi, kolik mi ještě zbývá let." "Ku..." "Proč tak má.."

Smrt

Víš, kde je největší sranda? Na hřbitově. Položej tam přes tebe dvoumetrákovej kámen, na kterým je nápis: "Budiž ti země lehká."

Smrt

Přišla takhle žena do pohřebního ústavu dojednat podrobnosti pohřbu svého manžela. Řekla řediteli ústavu, že chce, aby byl její manžel pohřben v tmavě modrém obleku. On se jí zeptal: "Nebylo by jednodušší jej pohřbít v tom černém obleku, který má na sobě?" Ale ona trvala na svém a dokonce mu k tomuto účelu dala nevyplněný šek. Když nastal čas obřadu, vdova se dostavila na hřbitov a vidí, že její manžel leží v rakvi v krásném tmavě modrém obleku. Přistoupila tedy k řediteli ústavu a pochválila ho, že se jí oblek velmi líbí. Pak se zeptala na cenu. On říká: "Víte, vlastně to nestálo ani korunu. Totiž, stala se velmi zajímavá věc. Hned, jak jste odešla, přivezli jiného nebožtíka, který čirou náhodou měl na sobě tmavě modrý oblek. Byl asi tak stejně velký, jako váš muž. Tak jsem se zeptal vdovy po něm, jestli by jí vadilo, kdyby byl její muž pohřben v černém obleku. Řekla, že to vůbec nevadí, že to je dobré. No... a tak jsem prohodil hlavy."

Smrt

Starý Ir leží doma v posteli a umírá. Jak se stále častěji zmítá v agonii blížící se smrti, najednou v jednom ze světlejších okamžiků vědomí ucítí, jak se zezdola z kuchyně line vůně jeho zamilovaných sýrových bochánků. Sebere poslední zbytky svých sil a zvedne se z postele. A zatímco se opírá rukama o zeď, došourá se ke dveřím. Oběma rukama se přidrží zábradlí a s nadlidským úsilím sejde po schodech dolů. Zde se opře o dveře do kuchyně, aby si odpočal a trochu se vydýchal. Kdyby byl po smrti, myslel by, že je v ráji, protože kuchyňský stůl je pokryt voskovaným papírem a na něm lahůdka nad lahůdky - desítky sýrových bochánků. Je to nebe? Anebo je to spíš poslední akt lásky jeho milující ženy, se kterou sdílel po šedesát let dobré i zlé a která jej chce ještě naposledy potěšit, dříve než on opustí toto slzavé údolí? Sebral v sobě poslední zbytky sil a vydal se směrem ke kuchyňskému stolu. Ale předchozí cesta jej natolik zmohla, že zavrávoral a dopadl na kolena těsně vedle stolu. Sýrové bochánky měl na dosah. Jeho rozpraskané rty se otevřely a on skoro cítil na jazyku chuť sýrových bochánků dřív, než některý vložil do úst. Tak silný zážitek jako by jej vracel do života. Pomalu natáhl svou třaslavou, vrásčitou paži směrem k nejbližšímu bochánku na kraji stolu, když v tom najednou dostal přes ruku vařečkou. "Necháš je být! Ty jsou na pohřeb!"

Smrt

Nováka klepne v hospodě pepka a kámoši nevědí, jak to řict jeho manželce. Nakonec tam jeden zajde: "Víte, paní Nováková, Váš manžel byl v hospodě a trochu se opil." "Jak ho znám, zase mazal karty." "Jo, trochu si zahrál." "To určitě zase prohrál spoustu peněz." "Jo, asi tak dvas tisíce" "Ale, šlak aby ho trefil." "Však to také udělal, madam!!"

Smrt

Ludvík XIII. umírá. Přivedou k němu šestiletého korunního prince. Ludvík se ho z posledních sil ptá: "Pověz, chlapče, jak se jmenuješ?" "Ludvík čtrnáctý."

Smrt

Poslední den v roce. Odsouzenec je veden na smrt. Ale je nadmíru veselý, dokonce si prozpěvuje a radostně poskakuje. Když dorazí ke špalku, kat si ho nechápavě prohlíží a nevěřícně se ho zeptá: "Člověče, víte vy vůbec, co vás čeká?" "No jasně! Konečně budu na Silvestra pořádně sťatej!"

Info
Počasí
Čtvrtek, 19.4, svátek má Rostislav

22.5°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Hádanky

„Víš, jaký je rozdíl mezi pohřbem a svatbou?" „Nevím." „Na pohřbu je o jednoho opilého méně.

Auta a řidiči

Jak zněla poslední zaznamenaná věta na palubě Columbie? "No tak ji teda pusť k tomu řízení..."

Policie

Vstoupí policajt do baru, v ruce má hovno a říká: "Chlapi, podívejte se, do čeho jsem skoro šlápnul!"