Mumble icon Mumble Online 11/256
Náhodná anketa

Jakou máte značku procesoru?

Intel

65%

AMD

34%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Škola
Škola Top

Pepíček ráno v pokojíčku brečí a maminka za ním přijde a ptá se Pepíčka: "Pročpak pláčeš?" A Pepíček odpoví: "Zdálo se mi, že nám shořela škola." Maminka na to: "Vždyť to byl jen sen." Pepíček říká: "Proč si myslíš, že brečím?"

Škola Top

Atraktivní studentka přijde na zkoušku k profesorovi. Posadí se, poodhrne sukni a řekne: "Udělala bych cokoliv, abych dostala tu zkoušku." Profesor vytáhne obočí: "Cokoliv?" Studentka si přisune židli ke stolu profesora a ztiší hlas: "Ano, cokoliv". Profesor se k ní nakloní a zeptá se také tlumeně: "Skutečně cokoliv?" Studentka se k němu nakloní a zašeptá mu do ucha: "Skutečně cokoliv!" Profesor se k ní také nakloní za zašeptá jí do ucha: "Mohla byste se to tedy naučit?"

Škola Top

Američtí novináři provádí průzkum, za jak dlouho se studenti naučí japonsky. No, přijdou na Harvard a ptají se studentů. Studenti jsou zaskočeni, nicméně prohlásí, že japonština je opravdu těžký jazyk a že potřebují minimálně dva roky. Novináři zapíší výsledky a jedou se zeptat do Anglie. Studenti sice kroutí hlavou, ale nakonec řeknou, že tak nejméně rok by potřebovali. Novináři opět zapíší výsledky a zamíří do Čech. Konkrétně se zastaví v Olomouci na medicíně a tam ve vestibulu Teoretických ústavů náhodně odchytí pár studentů a zase se ptají, za jak dlouho by se naučili japonsky. Tu se jeden medik s trochu červenýma očima ptá: "Prosím vás, a jsou na to skripta?" Oni říkají, že určitě anglická a že i česká by možná byla k mání. A student odpovídá: "No, a stačilo by to pozítří?"

Škola

Jano, jak bylo ve škole?“ “Choval jsem se jako partyzán, hodinu mne trápili, ale ani slovo ze mne nedostali!“

Škola

Ze žákovských knížek: Přinesl do hodiny prášek na pečení a předstíral prodej drog. Přinesl do školy jed na krysy s úmyslem vyzkoušet jej na učiteli. Sebral třídní knihu, nechce ji vrátit a žádá výkupné. Ustavičně mluví při hodině a když ho napomenu, odpoví mi, že když můžu mluvit já, tak proč by nemohl mluvit on. V divadle málo tleskal. Váš syn běhá po třídě nadpřirozenou rychlostí. Váš syn je pouze o 3 cm větší než učitel a nazývá ho hobitem a skřetem. Váš syn na otázku: "Koupíš novou učebnici?" reagoval cituji: "Tak to teda nas*at". Váš syn při hodině hraje mariáš, hlásí dvacet, nemá krále a pak se hádá. Váš syn se nelegálně pripojuje na školní PC a zasílá na něj viry a porno. Ve fyzice si honí a přitom vzrušuje ucitelku. Vyskočil z okna se slovy, že mě už nemůže dál poslouchat. Za 35 minut výuky stihl narýsovat pouze dvě úsečky a to o délce 44, resp. 50 mm. P.S. Tužkou totálně neořezanou. Záměrně se zpozdil a nestihl autobus na plavání, ještě jsem ho zahlédla, jak schválně zpomalil! Zmalujte mu držku parchantovi! Při slohové práci "Nejhezčí zážitek z prázdnin" popsal soulož. Močí do výše očí. Plive kuličky z železné trubičky Plival na zem je to blázen. Pořád se hlásí. Olizuje temperové barvy a diví se, že pak zvrací. Když jsem odstartoval přespolní běh, utekl domů. Při hodině dějepisu zapálil lavici a naváděl zbytek třídy, aby mě upálili. Když jsem vašeho syna vyvolala k tabuli, opáčil mi: "Piš pět, svačím!" Váš syn rozkopal venkovní odpadkový koš a mé auto, když se dozvěděl, že propadá z chemie.

Škola

Ze žákovských knížek: Pravidelně chodí do školy nepravidelně.

Škola

"Pepíčku, chodíš rád do školy?" "Chodím rád do školy i ze školy, jenom to mezi tím mě nebaví."

Škola

"Ne, paní učitelko, nevím kdo to udělal, ale v tu chvíli mi to přišlo jako dobrý nápad."

Škola

Jeden profesor byl velmi důsledný při dodržování podmínek u testů, a když řekl, že test skončil, tak kdokoliv ještě něco psal, dostal nedostatečnou. Jednou takhle jeden frajer v pohodě po skončení testu, když ostatní odevzdávali, ještě dvě minuty psal, pak se zvednul a nesl papír ke katedře. Profesor na něj: "Mladíku, ani se neobtěžujte. Máte to za pět." "Pane proferose, vy nevíte, kdo jsem!" "Ne, to nevím, a vůbec mne to nezajímá. I kdybyste byl mladej Klaus, z tohohle tesu máte za pět!" "Vy fakt nevíte, kdo jsem?" Ptá se frajer s téměř hysterickým výrazem ve tváři. "Vůbec netuším, kdo si myslíte, že jste." "Tak to je dobře," řekl frajer, vrazil svoji písemku doprostřed štosu s ostatními a kvapně opustil učebnu...

Škola

"Kdy si už konečně opravíš tu známku z matematiky?" "Nevím mami, paní učitelka si pořád notes zamyká!"

Škola

Před školou stojí značka: Pozor! Nepřejeďte děti. Pod ní dopsáno: Počkejte si na učitele!

Škola

Z žákovské knížky: Běhá v tělocviku.

Info
Počasí
Úterý, 23.10, svátek má Teodor

9.5°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Zvířata

"Když jsem kupoval tohohle psa, řekli mi, že poslouchá na slovo. Ale neřekli, na které..."

Ženy

Staré indické přísloví praví: "Nikdy nevěř světlu v očích ženy, to jen slunce prosvítá přes její dutou hlavu."

Ostatní

"Já byl v létě čtrnáct dnů v agónii." "A taky tam tolik pršelo?"