Mumble icon Mumble Online 2/256
Náhodná anketa

Líbí se vám nový web?

Ano, perfektní

67%

Ano, ale něco mi tu chybí

12%

Nelíbí se mi

7%

Hnusí se mi

12%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Škola
Škola Top

Pepíček ráno v pokojíčku brečí a maminka za ním přijde a ptá se Pepíčka: "Pročpak pláčeš?" A Pepíček odpoví: "Zdálo se mi, že nám shořela škola." Maminka na to: "Vždyť to byl jen sen." Pepíček říká: "Proč si myslíš, že brečím?"

Škola Top

Atraktivní studentka přijde na zkoušku k profesorovi. Posadí se, poodhrne sukni a řekne: "Udělala bych cokoliv, abych dostala tu zkoušku." Profesor vytáhne obočí: "Cokoliv?" Studentka si přisune židli ke stolu profesora a ztiší hlas: "Ano, cokoliv". Profesor se k ní nakloní a zeptá se také tlumeně: "Skutečně cokoliv?" Studentka se k němu nakloní a zašeptá mu do ucha: "Skutečně cokoliv!" Profesor se k ní také nakloní za zašeptá jí do ucha: "Mohla byste se to tedy naučit?"

Škola Top

Američtí novináři provádí průzkum, za jak dlouho se studenti naučí japonsky. No, přijdou na Harvard a ptají se studentů. Studenti jsou zaskočeni, nicméně prohlásí, že japonština je opravdu těžký jazyk a že potřebují minimálně dva roky. Novináři zapíší výsledky a jedou se zeptat do Anglie. Studenti sice kroutí hlavou, ale nakonec řeknou, že tak nejméně rok by potřebovali. Novináři opět zapíší výsledky a zamíří do Čech. Konkrétně se zastaví v Olomouci na medicíně a tam ve vestibulu Teoretických ústavů náhodně odchytí pár studentů a zase se ptají, za jak dlouho by se naučili japonsky. Tu se jeden medik s trochu červenýma očima ptá: "Prosím vás, a jsou na to skripta?" Oni říkají, že určitě anglická a že i česká by možná byla k mání. A student odpovídá: "No, a stačilo by to pozítří?"

Škola

Jano, jak bylo ve škole?“ “Choval jsem se jako partyzán, hodinu mne trápili, ale ani slovo ze mne nedostali!“

Škola

Ze žákovských knížek: Přinesl do hodiny prášek na pečení a předstíral prodej drog. Přinesl do školy jed na krysy s úmyslem vyzkoušet jej na učiteli. Sebral třídní knihu, nechce ji vrátit a žádá výkupné. Ustavičně mluví při hodině a když ho napomenu, odpoví mi, že když můžu mluvit já, tak proč by nemohl mluvit on. V divadle málo tleskal. Váš syn běhá po třídě nadpřirozenou rychlostí. Váš syn je pouze o 3 cm větší než učitel a nazývá ho hobitem a skřetem. Váš syn na otázku: "Koupíš novou učebnici?" reagoval cituji: "Tak to teda nas*at". Váš syn při hodině hraje mariáš, hlásí dvacet, nemá krále a pak se hádá. Váš syn se nelegálně pripojuje na školní PC a zasílá na něj viry a porno. Ve fyzice si honí a přitom vzrušuje ucitelku. Vyskočil z okna se slovy, že mě už nemůže dál poslouchat. Za 35 minut výuky stihl narýsovat pouze dvě úsečky a to o délce 44, resp. 50 mm. P.S. Tužkou totálně neořezanou. Záměrně se zpozdil a nestihl autobus na plavání, ještě jsem ho zahlédla, jak schválně zpomalil! Zmalujte mu držku parchantovi! Při slohové práci "Nejhezčí zážitek z prázdnin" popsal soulož. Močí do výše očí. Plive kuličky z železné trubičky Plival na zem je to blázen. Pořád se hlásí. Olizuje temperové barvy a diví se, že pak zvrací. Když jsem odstartoval přespolní běh, utekl domů. Při hodině dějepisu zapálil lavici a naváděl zbytek třídy, aby mě upálili. Když jsem vašeho syna vyvolala k tabuli, opáčil mi: "Piš pět, svačím!" Váš syn rozkopal venkovní odpadkový koš a mé auto, když se dozvěděl, že propadá z chemie.

Škola

Jeden profesor byl velmi důsledný při dodržování podmínek u testů, a když řekl, že test skončil, tak kdokoliv ještě něco psal, dostal nedostatečnou. Jednou takhle jeden frajer v pohodě po skončení testu, když ostatní odevzdávali, ještě dvě minuty psal, pak se zvednul a nesl papír ke katedře. Profesor na něj: "Mladíku, ani se neobtěžujte. Máte to za pět." "Pane proferose, vy nevíte, kdo jsem!" "Ne, to nevím, a vůbec mne to nezajímá. I kdybyste byl mladej Klaus, z tohohle tesu máte za pět!" "Vy fakt nevíte, kdo jsem?" Ptá se frajer s téměř hysterickým výrazem ve tváři. "Vůbec netuším, kdo si myslíte, že jste." "Tak to je dobře," řekl frajer, vrazil svoji písemku doprostřed štosu s ostatními a kvapně opustil učebnu...

Škola

"Kdy si už konečně opravíš tu známku z matematiky?" "Nevím mami, paní učitelka si pořád notes zamyká!"

Škola

Z žákovské knížky: Běhá v tělocviku.

Škola

Na co chodit do školy? Svačinu si můžu sníst i doma!

Škola

"Pepíčku, chodíš rád do školy?" "Chodím rád do školy i ze školy, jenom to mezi tím mě nebaví."

Škola

"Nemáte náhodou vyučování?" "Na blbosti nemáme čas."

Škola

Maminka budí Pepu : "Pepíku, vstávat, musíš jít do školy." Pepa jde do školy poprvé. Druhý den ho maminka probudí : "Pepíku, vstávat, musíš jít do školy." Pepa ještě rozespale: "Ještě jednou?"

Info
Počasí
Sobota, 21.7, svátek má Vítězslav

19.5°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Blondýnky

Jak nazvete blondýnku, která si obarví vlasy nahnědo? Umělá inteligence.

Hádanky

Co to znamená, když se řekne kostlivec za skříní?? Loňský vítěz ve schovávání!

Sex

"Miláčku pojď dělat do ložnice nějaké nemravné prasečinky." "Dobrá, třeba po*ereme polštáře!"