Mumble icon Mumble Online 11/256
Náhodná anketa

Jakou máte značku procesoru?

Intel

65%

AMD

34%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Vojáci
Vojáci

"Vojín Ivanov!" "Zde!" "Dvacet kroků vpřed!" "Jeden, dva, tři, čtyři, pět... Soudruhu majore, dál to nejde, je tu zeď." "To nevadí, pět stačí. Roto! Na můj povel, pal!"

Vojáci

Mladý Karmazín slouží na vojně. "Mám obavy," svěřuje se na světnici kamarádovi, "že mi na tu zabíjačku dovolenku nedají." "Tak víš co," radí spolubojovník, "řekni poručíkovi, že se jedná o úmrtí blízkého příbuzného."

Vojáci

"Mohl byste mi zavolat vojína Kudláčka?" táže se u brány kasáren starší paní. "Já jsem jeho babička ze Vsetína." "Tak to lituji," lituje dozorčí, "dostal totiž dovolenku na váš pohřeb."

Vojáci

"Voják Drobeček, které znáte význačné americké generály?" "General Motors a General Electrics!"

Vojáci

Ve vojenské škole mezi sebou diskutují nováčci: "Není mi jasné, jak je to s tím ministerstvem obrany." "A co ti na tom není jasné?" "No, když všechny země mají ministerstvo obrany, nač ho mají, když nikdo nemá ministerstvo útoku?"

Vojáci

O přestávce při praktickém cvičení povídá velitel družstva: "Voják Mařák! Přestat lelkovat a sehnat ihned třicet šicích strojů!" "Na co, svobodníku?" "Ušijeme na nepřítele boudu!"

Vojáci

"Pane nadporučíku, rota je nastoupena, ale auta ještě nepřijela!" "Nezajímá, nastupovat!"

Vojáci

Hitler si připravuje vojsko na bitvu. Jeden si kýchne a Hitler na to: "Kdo to byl?" Nikdo neodpoví a tak Hitler postřílí první řadu. Pak se zase ptá: "Kdo to byl?" Zase nikdo neodpoví, a tak Hitler postřílí druhou řadu. Takhle se to opakovalo ještě třikrát a nakonec se Hitler zeptá: "Kdo to byl?" Voják odpoví: "To jsem byl já, pane." Hitler odpoví: Ach, na zdraví!"

Vojáci

Dva vojáci jsou na bitevním poli, najednou k nim přiletí granát a vybouchne. Jednomu vojákovi to odpálí spodní čelist, druhému zase obě nohy. Voják bez noh: "Vždyť nás to mohlo zabít, a ty se tomu ještě tlemíš!"

Vojáci

Generál vysvětluje: "Samopal se skládá ze čtyř částí a to jsou tyto tři: hlaveň a zásobník!"

Vojáci

Ke dvěma vojákům dopadne granát. Jednomu to utrhne obě nohy a druhému to rozerve hubu od ucha k uchu. Voják bez nohou se na kolegu koukne a povídá mu: „ Ty magore, mohlo nás to oba dva zabít, a ty se tomu ještě směješ!“

Vojáci

Malý vnuk chce, aby mu vyprávěl dědeček zážitky z války. „Vnoučku, co ti budu povídat, válka byla horor. Moc se mi o tom ani nechce mluvit. Každý den jsem velel své četě a celý den se jen střílelo a střílelo. Na konci dne jsme zůstali živí jen já a moje celá četa. Tak to bylo celou válku, každý den to samé.“ „Dědo, já tě obdivuji, jací vy jste byli nebojácní a stateční. A dědo, jak se jmenovala ta četa, které jsi velel?“ „Popravčí četa...“

Info
Počasí
Úterý, 23.10, svátek má Teodor

9.5°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Manželství

"Slyšel jsi, Josef, o tom neštěstí, co potkalo Jaryna?" "Ne!" "Utekla k němu moje žena."

Policie

Vstoupí policajt do baru, v ruce má hovno a říká: "Chlapi, podívejte se, do čeho jsem skoro šlápnul!"

Zvířata

"Tak, jak se ti daří?" "Výborně, pořídil jsem si domů afrického lva." "A co sousedi, nezlobí se?" "Jací sousedi?"