Mumble icon Mumble Online 11/256
Náhodná anketa

Jaký preferujete operační systém?

Linux

22%

MacOS

4%

Windows

70%

Jiné

2%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Cestování
Cestování

Vrtule je větrák pro pilota. Když se vrtule zastaví, začne být pilotovi horko.

Cestování

Věž: "Vaše výška a pozice?" Pilot: "Měřím 1,80 a sedím vepředu vlevo."

Cestování

Anglická rodina vyprovází syna na návštěvu do Holandska. Před odchodem mu radí, aby se choval uctivě a respektoval holandské zvyky. Všechno bylo v pořádku až do té doby, než se jej zeptali, jak mu chutná sýr, který jedl na snídani. "Trochu mi připomíná mýdlo,“ odvětil mladý Angličan. V zápětí mu přišly na rozum rodičovské rady a dodal: “Ne, že bych mýdlo neměl rád...!“

Cestování

Český student se chce dostat do Německa zdarma a tak se zachytí pod vagónem. Je však odhalen a musí zaplatit jízdné a pokutu. Už odchází, ale přednosta ho volá zpět: “Zaplatíte ještě šedesát korun!“ “Jak to?“ “Vagón, pod kterým jste jel, je první třída!“

Cestování

Jede muž v poušti s velbloudem. Ten už nemůže, sotva jde. Naštěstí muž uvidí za dunou ceduli "Velbloudí Servis." Dojede tam a technik mu říká: "Copak, nejede?" Muž odpoví, že ne. Technik mu řekne, ať si muž vyjede s velbloudem na rampu. Muž tak učiní, technik vezme kladivo, praští velblouda mezi nohy a velbloud se rozjede tryskem za duny. Muž spadne ze hřbetu a řekne: "Chlape, jak já ho teď doženu?" Technik mávne rukou: "Jak? Vylezte si na rampu ..."

Cestování

Vsadí se Rus,Američan a Čech,kdo vydrží déle v lednici. Rus tam vydrží 10 minut a říká:"Brr, tam je zima." Američan tam vydrží 12 minut a říká:"Hm, to máš pravdu." A Čech tam vydrží 2 hodiny a říká:"Stačilo vypnout elektřinu."

Cestování

Kdo pořád říká "Hustý?" Šnek, co plave v medu

Cestování

Policajt zastavil na americké dálnici auto plné jeptišek, které jelo hrozně pomalu. Ptá se: "Sestry, proč jste jely tak pomalu?" "No, všude jsem viděla ty cedule s číslem dvacet, tak jsem si myslela, že to je rychlostní limit 20 mil za hodinu." "Aha... No, to tedy není, je to číslo dálnice." "Omlouvám se, důstojníku, to jsem nevěděla." Policajt se nakloní blíž a koukne dozadu, kde sedí další dvě jeptišky, celé se klepou, ruce sepnuté, klouby zaťaté doběla, a ptá se: "Co je to s těmi vzadu?" "Ale nic, před chvilkou jsme sjely z dálnice č. 101"

Cestování

V letadle. Klídek, pohoda. Cestujícím se podává oběd, polovina cestujících už usnula, druhá se k tomu právě chystá, když tu se náhle letadlo otočí kolem podélné osy. Děsný zmatek, padají talíře, skleničky, tašky, psi, nepřipoutané manželky a do toho zmatku vejde vždy usměvavá letuška a s rozkošným úsměvem říká: "Vážení cestující, uklidněte se, prosím. Náš pilot má rýmu a právě si kape do nosu."

Cestování

K letišti se přibližuje dopravní letadlo, ze kterého trčí 50 párů nohou. Z intercomu se ozývá kapitán: "Až zařvu "teď," tak utíkejte jako o život!"

Cestování

Vyskočí parašutista z letadla a co čert nechtěl, padák se neotevřel. No a jak tak padá, přemýšlí, jestli se zabije nebo ne, najednou vidí, že proti němu zespodu letí člověk. Promne si oči, nechápe, ale opravdu. No a když se spolu míjí, tak na něj zakřičí: "Hej, jak to tam dole vypadá?!" A ten druhý ve spěchu odpoví: "Já nevím, já jsem z plynárny!"

Cestování

Na aerosalón do Anglie vyslalo Československo nejlepší letadlo, jaké bylo k dispozici. Čmeláka. Pilot přistál za tmy na letišti, kde se aerosalón konal a aby poklad techniky nikdo neukradl, přivázal ho řetězem k nejbližšímu stromu. Bohužel si již nevšiml, že se jedná o podvozek obřího amerického letadla. Další den Američan roluje po ranveji a startuje. Najednou za sebou vidí českého čmeláka a hlásí věži: "Letí za mnou české letadlo." "Jak je to možné," ptají se na věži, "zvyšte rychlost!" "Zvyšuji rychlost, měním úhel křídel, český letoun pořád za mnou." "Zvyšte ještě rychlost!" "Měním úhel podruhé, Čech se stále drží." "Sakra, to se musí řešit, s tím se musí něco udělat, zvyšte rychlost na maximum." "Letím nadzvukovou rychlostí, měním úhel křídel potřetí, český letoun mění úhel křídel poprvé..."

Info
Počasí
Úterý, 23.10, svátek má Teodor

9.5°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Blondýnky

Čím se liší blondýna od samopalu? V ničem, oba dva jsou na hlavu.

Blondýnky

Milé Blondýnky, vyjmenovaná slova po "D" jsou: Do ruky, Do pusy, Do pí*i, Do p*dele, Do sprchy a Domů.

Zdravotnictví

"Pane doktore, jaké mám možnosti?" "V podstatě dvě: buď se nechat operovat, nebo umřít dobrovolně."