Mumble icon Mumble Online 2/256
Náhodná anketa

Jakou máte značku procesoru?

Intel

60%

AMD

39%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Černý humor
Černý humor Top

Přijde chlap do kadeřnictví a říká: "Chtěl bych ostříhat na Bartošovou." "A jak se to dělá?" ptá se kadeřník. "Stačí trochu přejet mašinkou."

Černý humor Top

Němci honí partyzány. Partyzáni jsou už unavení z toho věčného utíkání, a tak jednoho z nich napadne, že půjdou do domu, který je nedaleko. Když vejdou dovnitř, uvidí dveře, které vedou do sklepa. Tak je otevřou a uvidí tam starou bábu. Řeknou jí: "Babko, že nás tu schováš do toho sklepa?" Babka souhlasí. Vyjdou ven před dům a vidí, jak se blíží Němci. Ti doběhnou k babce a velitel se ptá: "Babo, nejsou tu někde partyzáni?" Baba odpoví: "Ne!" A tak jí useknou nohu. Velitel se ptá podruhé: "Babo, jsou tu partyzáni?" Znovu odpoví, že ne. A tak jí useknou i druhou nohu. Velitel si řekne, že kdyby tu partyzáni byli, tak by to už prozradila, a tak odejdou. Partyzáni za chvíli vylezou ze sklepa a jeden babě řekne: "Babo, ne nadarmo se říká: Lež má krátké nohy!"

Černý humor Top

Jede papež Afrikou a najednou vidí, že v řece žere krokodýl černocha. Nechá si zastavit, aby mu pomohl, když vtom vyběhnou z křoví dva běloši, krokodýla utlučou a černocha i krokodýla vytáhnou na břeh. Papež to vidí, a říká: "Pánové, to bylo výborné, jak jste pomohli bližnímu svému, i když je jiné barvy pleti. Vidím, že ty řeči o rasismu v Africe nejsou pravdivé, výborně, budu se za vás modlit." Nasedne do papamobilu a odjede. Ti dva stojí, dívají se za ním, a ten jeden povídá: "Kdo to byl?" "No to byl papež!" "A kdo to je?" "No, to je zástupce boha na zemi!" "Ty, prosím tě, a ten bůh je kdo?" "Ty to nevíš? To je ten nejvyšší, všemohoucí a vševědoucí!!!" "No, možná že je vševědoucí, ale o tom, jak se loví krokodýli, nemá ani páru!!!"

Černý humor Top

Přijdou dva malomocní do školní třídy a jeden povídá: "Tak to jsem zvědav, co nám dneska odpadne."

Černý humor Top

V Johannesburgu v JAR visí černoch na lampě, v očích má zapíchnuté vidličky, chybí mu levá noha, v hrudníku má zapíchnutých asi dvacet nožů a zbytek těla nese stopy po kulkách. Kolem projíždějí v autě dva bílí policisté, zastaví a ten jeden povídá druhému: "Ty v*le, Jimmy, takhle brutální sebevraždu jsem ještě neviděl!"

Černý humor Top

Třída na výletě v ZOO. Přijde správce a povídá: "Děti, půjdeme krmit medvědy." Děti jásají, mají obrovskou radost, že uvidí svá oblíbená zvířata, jak se stravují. Ale správce dodává: "Každý druhý si vystoupí z řady a sundá si boty..."

Černý humor Top

V paneláku klepe smrt na dveře. "Kdo je?" ozve se. "Odečítání lidu."

Černý humor

Na porodním sále žena porodí dítě, porod zpovzdálí sleduje její manžel. Doktor vezme dítě za nohu a najednou s ním začne bouchat o stěnu. Tatínek vběhne do místnosti a zařve: "Co to děláte?" Doktor: " Nic, dělám si legraci, ono už bylo stejně mrtvé."

Černý humor

Víte, co se stane, když se Sněhurka dotkne elektrického drátu? Popelka.

Černý humor

"Co tu pane děláte s tím psem a sekerou?" "Psí kusy."

Černý humor

Jede policejní hlídka po silnici a náhle zastaví. Policajt vyleze z auta a vidí cikána, který je přejetý parním válcem, rozstřílený kulometem a rozsekaný na kousky. Na to ten policajt podotkne: "Teda viděl jsem všechno, ale takovou sebevraždu ještě ne!!!"

Černý humor

"Pane doktore, jak dopadla moje operace?" "Já nevím, já nejsem doktor, já jsem svatý Petr."

Info
Počasí
Sobota, 21.7, svátek má Vítězslav

20.0°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Ženy

Víte, co se stane chlapovi, když mu odoperují půl mozku? Dostane menstruaci.

Černý humor

Víte, jaký je rozdíl mezi židem a pizzou? Pizza v peci nekřičí.

Počítače

Víte, jaký je rozdíl mezi jablkama a Windows? No jablka padají jenom na podzim.