Mumble icon Mumble Online 2/256
Náhodná anketa

Jakou máte verzi Windows?

Windows XP

11%

Windows Vista

5%

Windows 7

30%

Windows 8

1%

Windows 8.1

1%

Windows 10

49%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Homosexuálové
Homosexuálové Top

Víte, jaký je rozdíl mezi homosexuálem a lednicí? Lednice neprdí, když z ní vytahujete klobásu.

Homosexuálové Top

Přijde Němec k benzínce, vezme pistoli a strčí si ji do zadku. Vyběhne pumpař a křičí: "Das ist nicht normal" a řidič "Ja ja, das ist super."

Homosexuálové Top

Kolik spermií má buzerant? Plnou p**el.

Homosexuálové Top

Přišel chlap k doktorovi, že je asi homosexuál. "A je ještě někdo ve vaší rodině homosexuál?" "Můj bratr je homosexuál, můj otec je homosexuál a můj děda byl taky homosexuál." "Ježíšmarjá, je v té vaší rodině taky někdo na holky?" "Ale jó, moje sestra!"

Homosexuálové

Jdou dva teplí po stavbě a ptají se: "Co to tu stavíte?" "Teplárnu." "No, vidíš to, tomu se říká pokrok. Dřív nás zatracovali a teď nám stavějí kulturák!"

Homosexuálové

Jdu takhle na záchod a na zemi leží tisícovka. Ohnu se, abych si ji vzal a najednou cítím,... že si ji vlastně vydělávám!

Homosexuálové

Přijde homosexuál do salonu a chce na penis vytetovat autíčko. Tater se ho ptá: "Červené, zelené nebo modré?" A ten na to: "To je jedno, já s ním stejně pojedu do p*dele!"

Homosexuálové

Tatínek se ptá syna: "Jak to, že jsi samá modřina, prosím tě, kdo tě tak zmlátil?" A syn na to: "Ále, banda kluků si mě spletla s holkou a nařezali mi." "A to jsi nemohl utíkat, kluku jedna pitomá!" "Víš jak špatně se utíká v lodičkách?!"

Homosexuálové

Proč mají homosexuálové tolik štěstí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Homosexuálové

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. "Samozřejmě, že v celku," zavrčí teplouš, "vypadá snad můj zadek jako dětská kasička?"

Homosexuálové

"Mami, koupíš mi zmrzlinu?" "Zlato, jen proto, že spím s tvým otcem mi ještě nemusíš říkat mami." "A jak ti teda mám říkat?" "Normálně. Kamile."

Homosexuálové

Přiběhne chlap k policajtovi a říká: "Pane policajt, tam v té ulici jsou samí buzeranti!" Policajt se otočí, pohladí ho po prdelce a říká: "Ale, copak ty děláš v našem rajónu?"

Info
Počasí
Sobota, 21.7, svátek má Vítězslav

19.5°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Sex

Staré moudro: Souloží jen ten, kdo je líný onanovat.

Tchýně

Jak se dlouho vydržíte koukat na tchýni jedním okem? Dokud nezmáčknete kohoutek...

Ostatní

Chuck Norris se musel přestat koupat v moři..... Tsunami zabíjelo lidi.