Mumble icon Mumble Online 0/256
Náhodná anketa

Jakou máte značku procesoru?

Intel

63%

AMD

36%
×
Audit
TOPlist
CSS Valid
Vtipy na téma Homosexuálové
Homosexuálové Top

Víte, jaký je rozdíl mezi homosexuálem a lednicí? Lednice neprdí, když z ní vytahujete klobásu.

Homosexuálové Top

Přijde Němec k benzínce, vezme pistoli a strčí si ji do zadku. Vyběhne pumpař a křičí: "Das ist nicht normal" a řidič "Ja ja, das ist super."

Homosexuálové Top

Kolik spermií má buzerant? Plnou p**el.

Homosexuálové Top

Přišel chlap k doktorovi, že je asi homosexuál. "A je ještě někdo ve vaší rodině homosexuál?" "Můj bratr je homosexuál, můj otec je homosexuál a můj děda byl taky homosexuál." "Ježíšmarjá, je v té vaší rodině taky někdo na holky?" "Ale jó, moje sestra!"

Homosexuálové

Jdou dva teplí po stavbě a ptají se: "Co to tu stavíte?" "Teplárnu." "No, vidíš to, tomu se říká pokrok. Dřív nás zatracovali a teď nám stavějí kulturák!"

Homosexuálové

Jdu takhle na záchod a na zemi leží tisícovka. Ohnu se, abych si ji vzal a najednou cítím,... že si ji vlastně vydělávám!

Homosexuálové

Přijde homosexuál do salonu a chce na penis vytetovat autíčko. Tater se ho ptá: "Červené, zelené nebo modré?" A ten na to: "To je jedno, já s ním stejně pojedu do p*dele!"

Homosexuálové

Tatínek se ptá syna: "Jak to, že jsi samá modřina, prosím tě, kdo tě tak zmlátil?" A syn na to: "Ále, banda kluků si mě spletla s holkou a nařezali mi." "A to jsi nemohl utíkat, kluku jedna pitomá!" "Víš jak špatně se utíká v lodičkách?!"

Homosexuálové

Proč mají homosexuálové tolik štěstí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Homosexuálové

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. "Samozřejmě, že v celku," zavrčí teplouš, "vypadá snad můj zadek jako dětská kasička?"

Homosexuálové

"Mami, koupíš mi zmrzlinu?" "Zlato, jen proto, že spím s tvým otcem mi ještě nemusíš říkat mami." "A jak ti teda mám říkat?" "Normálně. Kamile."

Homosexuálové

Přiběhne chlap k policajtovi a říká: "Pane policajt, tam v té ulici jsou samí buzeranti!" Policajt se otočí, pohladí ho po prdelce a říká: "Ale, copak ty děláš v našem rajónu?"

Info
Počasí
Sobota, 17.3, svátek má Vlastimil

-2.5°C

Souborový cloud
Náhodné vtipy
Blondýnky

Jak rozsvítí blondýnka světlo po milování? Otevře dveře od auta.

Blondýnky

Víte, proč si blondýnky strkají rohlík do nosu? Protože krmí holuby.

Ostatní

JEDINĚ CHUCK NORIS UMÍ SPOJIT USA S USB.